Minden üzenet

bitinas 12/11/2021
Kroviklį gavau pagal bandomos prekės programą. Pristatymas užtruko 16 dienų, muitinėse neužkliuvo. Nežinau kaip butų buvę su apmokestinimu. Supakuota kaip visada pakuoja Banggood, gaminio dėžutė įdėta į maišelį ir viskas. Tačiau pakuotė nesulamdyta, pakrovėjas nepažeistas. Išpakavus iškart krito į akis, kad laidai trumpoki. Nors iš kitos pusės laidai akumuliatoriui prijungti ir neturėtų būti ilgi, nes jų skerspjūvis irgi nedidelis. Pats pakrovėjas atrodo kokybiškai padarytas, plastikas skleidžia silpną kvapą, kaip dažnai kvepia nauji daiktai. Pridedama gan išsami instrukcija anglų kalba. Prijungus prie akumuliatoriaus, pakrovėjas įsijungia. Parodo grafiškai akumuliatoriaus įkrovos lygi ir esamą įtampą. Paraleliai matuojant su testeriu parodymų skirtumas nežymus, 0,1 V. Taip pat rodoma aplinkos temperatūra. Pagal tai kroviklis koreguoja akumuliatoriaus įkrovimo parametrus, keičia įkrovimo įtampą priklausomai nuo aplinkos temperatūros ir užtikrina optimalų įkrovimą labai žemose ir labai aukštose temperatūrose. Tai turėtų prailginti akumuliatoriaus tinkamumą naudojimui. Kroviklio režimai parenkami originalios konstrukcijos mygtuku, kuris turbūt veikia panašiu principu kaip kompiuterio pelė ar kažkas panašaus, Žodžiu atrodo moderniai ir praktiškai. Režimai atspindimi švieselėmis po atitinkamomis piktogramomis. Kroviklį įjungus į tinklą, jis pradeda 7 pakopų krovimą. Pirmos pakopos metu, kuri trunka 5 minutes atliekama akumuliatoriaus plokštelių desulfataciją, kas pagerina akumuliatoriaus būklę. Taip pat kroviklis turi akumuliatorių atstatymo režimą. Jei turite seną, ilgai nenaudotą akumuliatorių, galite pabandyti pratęsti jo tinkamumą naudoti. Tačiau tokiu atveju rekomenduojama nepalikti kraunamo akumuliatoriaus be priežiuros. Testui panaudojau beveik įkrautą akumuliatorių. Kroviklis veikė kaip ir turėtų veikti pagal aprašymą. Krovimo procesas ilgai neužtruko, kroviklis pranešė, kad akumuliatorius pilnai įkrautas.
2
Ajánlások
Hozzászólások (0)

Q: What color filters?

Kérdezte Ritula tovább 2022-01-23 10:35:36

bitinas The colors of the filters are: royal blue, jade green, emerald green, magenta red, cherry red, rust red, old gold yellow. At least that’s what it seems to me.

2022-01-23 12:10:39 Hasznos (1)
Beküldés
Válaszok (0)

Q: do the rolling feet fit into plastic base or metal base?

Kérdezte VinnyVG tovább 2022-01-20 11:05:45

bitinas Plastic but very hard and durable plastic. A person sitting on a chair weighs 96 kg. No problem yet.

2022-01-21 03:44:27 Hasznos (0)
Beküldés
Válaszok (0)

Q: dividete l'offerta?

Kérdezte Williamwallace76 tovább 2020-10-24 05:50:59

bitinas No.

2022-01-13 04:45:42 Hasznos (0)
Beküldés
Válaszok (1)

Q: Can you use a different soldering iron T12 type one in this unit?

Kérdezte tony tovább 2022-01-12 09:52:20

bitinas No. I have both and can’t switch. The T12 soldering iron has 5 contacts and only three here. And the size of the plug itself varies. Unless it's a remake? Maybe someone did that?

2022-01-13 04:41:43 Hasznos (0)
Beküldés
Válaszok (3)

bitinas My country was not on the list either. You must select MMS or SMTP mode manual. It will then be possible to enter the required data from your operator. This will be APN, Username, Password.

2022-01-04 04:15:31 Hasznos (0)
Beküldés
Válaszok (2)
bitinas 30/12/2021
Prožektorius gautas pagal free trial. Pristatytas kaip ir visos prekės iš Banggood greitai, be jokių trukdžių. Supakuota standartiškai. Gamyklinė kartoninė dėžutė įdėta į juodą siuntimo maišiuką. Viskas sudėta į standų dėklą, uždaroma užtrauktuku. Komplektacija gausi, spalvoti filtrai, USB įkrovimo laidai, įvairūs rėmeliai šviesos nukreipimui, fokusavimui, rėmelis spalvotų filtrų tvirtinimui. Visi rėmeliai ant prožektoriaus korpuso laikosi keturių maketukų pagalba. Pats korpusas hermetiškas, su magnetu pritvirtinti prie metalinių paviršių. Korpuso plastikas kietas su įrantomis, labai patogiai limpa prie rankos. Akumuliatoriaus įkrovimui yra hermetiška magnetinė jungtis. Įkrovimo procesui stebėti yra mažytis diodinis indikatorius. Krovimo metu blyksi žaliai, įkrovus- šviečia pastoviai žaliai. Įjungimo ir šviesos lygio jungiklis pagal išvaizdą ir įjungimo būdą primena analogišką esanti GoPro kamerose. Pats prožektorius duoda ryškų apšvietimą nedideliu atstumu. Jis tikrai neskirtas apšviesti stambius planus, ar didelius objektus. Ne tas dydis, nei galingumas. Bet tikrai tinkamas fotografuoti ar filmuoti iš arti nedidelius daiktus reklamai ar reprezentacijai. Pabandžiau fotografuoti ir filmuoti tamsiame kambaryje su GoPro 9 kamera. Šviesos tikrai pakanka. Foto rezultatas paskutinėje nuotraukoje. Tikiuosi, kad vidinis akumuliatorius atlaikys ilgą eksploataciją, nes nelabai įsivaizduoju, kaip reiktų tą akumuliatorių pakeisti. Tai mano nuomone prožektoriaus trukumas. Kitas trukumas, kuris bent jau man sukėlė nepatogumų, tai prožektoriaus tvirtinimas. Prie stovo galima tvirtinti varžtu, tai jeigu naudosiu prekių apžvalgoms ar panašiems dalykams fotografuoti, problemų nekils. Bet jei norėsiu greitai panaudoti gamtoje, kelionėje, tvirtinimas netinka nei prie fotoaparato Fuji FINEPIX S2000HD nei prie GoPro 9 . Tam jau reiks kažką konstruoti ar pirkti papildomai. Pirmi įspūdžiai geri, nežiūrint į paminėtus trukumus. Bet vertinu keturiomis žvaigždutėmis.
0
Ajánlások
Hozzászólások (0)